Potvrzení o zdravotní způsobilosti vydává praktický lékař

Nedoporučujeme nikomu, aby se vydával na cesty bez řidičského oprávnění. Může to být nebezpečné. Nedělejte to ani na místních komunikacích. Navrhujeme vám udělat si autoškolu . Tam se naučíte, jak správně jezdit. Naši žáci dostávají veškeré studijní materiály zdarma. Nenechte se už přemlouvat a zamiřte rovnou za námi. Těšíme se už na vás.

U nás je možno si udělat profesní průkaz

Je vhodné mít řidičské oprávnění. Vždyť i vám bude líto, že nemůžete jezdit. U nás vás naučíme všechno, co je zapotřebí umět. Jsme moderně vybaveni. V naší autoškole najdete i nejmodernější trenažéry ze zemí Evropské unie. Vyzkoušíte je i vy. Po závěrečných zkouškách se již sami můžete vydat do silničního provozu. Doufáme, že vše zvládnete bez jakýchkoliv problémů.

Ohodnoťte příspěvek